För att kunna se slutpriser måste du vara medlem.
Top Copy, Vinyl EX, Omslag VG++
AC/DC LET THERE BE ROCK. Atco records 1977. LP Vinyl. Bruksskick.Traderas betalsätt gäller!
kan finnas repor o hairlines men spelar braomslag i överlag i bra skick men kan finnas skavanker